Servis

Servisní středisko ENERG-SERVIS

Zabýváme se profesionálním servisem fotovoltaických elektráren od rodinných domů, přes průmyslové objekty až po polní fotovoltaické parky v řádech desítek MWp.

Zakládáme si především na profesionalitě a individuálním přístupu, který bude vyhovovat Vašim potřebám. V rámci pravidelných kontrol elektráren provádíme komplexní kontrolu technologie FVE, měření I-V charakteristiky FV panelů, termodiagnostiku a pravidelné zákonné revizní zkoušky NN/VN.

Zabýváme se taktéž pozáručními opravami solárních měničů a jsme schopni Vám zajistit i záruční reklamaci vadného měniče u výrobce.

Dispečink a legislativní support

Abyste Vaši elektrárnu mohli bez starostí provozovat, nabízíme našim zákazníkům nonstop dispečink včetně monitoringu výroby Vaší elektrárny až na úroveň jednotlivých stringů a střídačů.

V případě poruchy Vás bude o všech událostech v co nejkratším čase informovat dispečer a pokusí se s Vámi vyřešit daný problém co nejefektivněji to bude možné. Reakční časy výjezdů našich servisních techniků jsou v řádu hodin – samozřejmě v závislosti na lokalitě daného výrobního zdroje.

Dispečink servisního oddělení je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

V rámci našich služeb pro Vás rádi zpracujeme výkaznictví pro OTE, ERÚ či Vám pomůžeme s uzavřením smlouvy na výkup elektřiny od některého z obchodníků.

Jak fungujeme?

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte se s námi spojit prostřednictvím telefonního kontaktu či kontaktního formuláře. Ozveme se Vám a probereme Vaše potřeby a přání.

Už jste si letos nechali Vaši fotovoltaickou elektrárnu zkontrolovat pověřenými odborníky?

Kontaktní osoba