Realizované projekty

Fotovoltaika

Nezávislá zelená energie je budoucnost.

Pojistěte se proti růstu cen vlastní fotovoltaickou elektrárnou. Pomůžeme vám s realizací od A do Z. Od návrhu FV sestavy přesně dle vašich potřeb přes vyřízení dotací až po finální instalaci. To vše s využitím technologií od špiček na trhu.

Výběr projektů

Střechy rodinných / bytových domů, komerčních budov i průmyslových objektů, velké solární “farmy”, střechy parkovišť jako vedlejší produkt zaručující stínění vozů, anebo rovnou celé fasády, fotovoltaické elektrárny lze instalovat prakticky kdekoliv. Stačí vhodná plocha pro umístění panelů a dostatek slunečního záření.

Instalace FVE do areálu RYKO a.s., Děčín

Instalace fotovoltaických elektráren na střechách stávajících budov objednatele o celkovém výkonu FVE 419,9 kWp a vybudování komplexního řídicího systému včetně všech dalších technologických zařízení potřebných pro správnou funkci.

Malá hybridní elektrárna pro kovoobráběcí firmu

Malá hybridní elektrárna se stala klíčovým zdrojem elektrické energie pro firmu se specializací na kovoobrábění. S instalovaným výkonem 41 kWp jde o spolehlivý generátor elektřiny zajišťující značný a konstantní přísun energie pro všechny důležité firemní procesy.