Projektový manažer inženýrské činnosti, přípravy a finalizace zakázek (Zlín)

Náplň práce:

  • Konzultace postupu zajištění projektového záměru k realizaci s investorem.
  • Komunikace (jednání) se stavebními úřady a dotčenými orgány.
  • Zajištění schvalovacích dokladů – od územního rozhodnutí, stavebního povolení, případně ohlášení stavby až po kolaudační souhlas.
  • Celková koordinace projekčních prací.
  • Koordinace logistiky a zajištění klíčových technologií.

Co od Vás očekáváme:

  • Znalost běžného softwaru (Word, Excel, …)
  • Odpovědnost, zkušenosti z praxe s inženýringem.
  • Samostatnost, analytické myšlení.
  • Velmi dobré komunikační schopnosti.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé platební ohodnocení, firemní bonusy, občasná možnost home-office.
  • Stabilní a rostoucí společnost s takřka patnáctiletou tradicí v obnovitelných zdrojích energie.
  • Přátelský přístup, skvělý menší pracovní kolektiv s kancelářemi ve Zlíně, areál SVIT.
  • Firemní vzdělání.
  • Nástup možný ihned.
  • Nadprůměrná základní mzda plus podíl na zisku každého projektu.

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám životopis.

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů