Elektromontér silnoproud

Náplň práce:

  • Možnost nabrat zkušenosti v oboru elektro.
  • Profesní a kariérní růst.
  • Elektromontážní práce – zapojování rozvaděčů, pokládky a montáže kabelů, údržba a revize trafostanic a rozvoden všech typů NN, VN, VVN.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání v oboru elektro, případně odborné vyučení.
  • Osvědčení o způsobilosti v oblasti elektrotechniky – NV 194/2022 Sb. §6.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Znalost práce s PC na uživatelské úrovni (Microsoft Office – Word, Excel).
  • Manuální zručnost, pracovitost, samostatnost a odpovědný přístup k práci.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Průměrná čistá mzda pro naše montéry je 35.000,- až 45.000,- Kč dle praxe.
  • Až 5 týdnů dovolené.
  • Placené přesčasy, příplatky za práci mimo pracovní dobu, o víkendech a za držení pohotovosti.
  • Školení.
  • Možnost firemní rekreace a příspěvek na penzijní připojištění.

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám životopis.

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů